Bilgi ve Rezervasyon Hattı
 0258 271 46 16

Sıkça Sorulan Sorular

» Hierapark Thermal & Spa Hotel Nerededir?

Hierapark Thermal&Spa Hotel, Denizli - Pamukkale’nin Karahayıt ilçesinde yer alır. Denizli şehir merkezine 22 km, Hierapolis antik kentine 5 km, Pamukkale travertenlerine 5 km mesafededir. Denizli Çardak Havaalanı’na 77 km uzaklıktadır.

» Termal Suyun Faydaları Nelerdir?

Uzun yıllardır şifalı suları ile sağlık ve zindelik veren termal suların özelliklerini korunmaktadır. Termal sular biyolojik hücre yapısını ve yaşlanma hızını yavaşlatarak yediden yetmişe herkese daha sağlıklı bir yaşam sunmaktadır. Çoğunlukla hareket kısıtlılığı ve ağrı gibi etkileri olan şikayetlerin azalmasında termal su tedavisi önemli bir yere sahiptir. Romatizmal rahatsızlıklar, kireçlenmeler, sinir boyunca yayılan iltihaplanmalar ve solunum yolu hastalıklarına iyi gelmektedir.

» İnternet Bağlantısı Var mı?

Odalarımızın tamamında ve otelimizin her alanında günümüz iletişiminde büyük önem taşıyan internet erişimi 50mb’e kadar hız kapasitesi ile kablosuz olarak ücretsiz kullanımınıza sunulmuştur.

» Çocuk Havuzu Var mı?

Otelimizde çocuklu misafirlerimizin rahatı ve konforu için düşünülmüş 1 adet çocuk havuzu ve 1 adet aquapark olmaktadır.

» Kaç Adet Havuz Olmaktadır?

Otelimiz de 1 adet yarı açık termal havuz bulunmaktadır. 2 adet kapalı sıcak su havuzu, 1 adet açık yüzme havuzu, 1 adet çocuk havuzu ve 1 adet aquapark bulunmaktadır. Misafirlerimizin rahatı için sıcak su havuzlarımızdan biri sadece bayan misafirlerimiz için ayrılmıştır.

» Düğün, Kına Gecesi, Davet ve Organizasyonlar için Uygun mu?

Siz misafirlerimizin özel günlerinde de yanındayız. Düğün, kına gecesi, gelin hamamı ve benzeri davet ve organizasyonlarda size özel konsept hazırlıyoruz.